500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

İade Süreci ve Koşulları

Size özel hazırlanacak perdelerin üründen, üretimden, kargodan, kaynaklı bir kusuru olmadığı sürece iadesi alınmayacaktır. Lütfen ölçülerinizi tekrar kontrol ediniz. Özel durumlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz size en iyi hizmeti verebilmek için her zaman buradayız, yanınızdayız. Ölçü alma rehberimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerinizi teslim aldığınızda taşıma esnasında meydana gelen hasarlı durumlar olduğunu gördüğünüzde kargonuzu taşıma şirketi yetkilileri ile birlikte lütfen tutanak altına alınız. İade talepleri, ürün alındıktan itibaren 14 gün içinde yapılmalıdır. İade talepleri, yukarıdaki formun doldurulmasıyla birlikte müşteri hizmetlerimize iletilmelidir. İade talebi onaylandıktan sonra, müşteriye iade süreci ve talimatları iletilir. İade edilecek ürün, orijinal ambalajı ve faturasıyla birlikte gönderilmelidir.

Not: İade talebinin kabul edilmesi, ürünün incelenmesi sonucunda belirlenecek koşullara ve şartlara tabidir. İade politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.


Site Haritası

Etbis

2018-2024 © ARIKAN HOME Tüm hakları saklıdır. Website içerisindeki yazı ve görseller izinsiz kopyalanamaz ve paylaşılamaz.

Designed by Med’s Digital

Alışveriş sepeti

0
Kargonuzun ücretsiz olması için 500,00 daha ekleyin!
0%
image/svg+xml

Sepetiniz şu anda boş.

Alışverişe Devam Et