500₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Nasıl Başladık?

Tekstilin kalbi, Bursa’da 7 yıl önce bir hayal ve tutkuyla başladı bu yolculuk. İlk mağazamızı Bursa’nın Yıldırım ilçesinde “Arıkan Perde” ismi ile açtık. Açılıştan 3 yıl sonra sizden aldığımız güç ile Bursa Nilüfer Balat mağazamızı açtık. İçimizde her geçen gün artarak devam eden heyecan ve tutku ile sarıldık mesleğimize. Müşterilerimizin evleri veya iş yerleri için getirdiği özel talepler ve beklentiler, bizim için sadece bir sipariş değil, bir hikayenin başlangıcı oldu her zaman. İşletmemizin temelinde, her müşterinin kişisel zevklerine ve mekanlarının özelliklerine uygun perdeler, çözümler üretme arzusu yatıyor. Bu yüzden, her detayı titizlikle ele alıyoruz ve müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılayacak özel perdeler ve projeler üretiyoruz.

Neler Yaşadık?

Bizi özel kılan şey, sadece perde üretmek değil, aynı zamanda müşterilerimizin hikayelerini evlerine yansıtmak. Bir evin sıcaklığını, bir iş yerinin profesyonelliğini veya bir mekanın atmosferini değiştiren o küçük ayrıntılarda gizli olan büyülü dokunuşlarımız.
Hikayemizin eksik olan parçasını, hayalini kurduğumuz, ölçüye ve kişiye özel perde ve ev tekstili ürünlerimizi satın alabileceğiniz, online mağazamızı Arıkan Home markası adı altında www.arikanhome.com’da sizlerle buluşturduk. Burada sizler için müthiş deneyimler sizleri bekliyor. “Evine Özel Tasarım, Hayallerine Uygun Perdeler!” artık www.arikanhome.com’da sizlerle birlikte. Bu yolculukta, müşterilerimizin bize verdiği güven ve desteğin yanı sıra, bizimle birlikte büyüyen bir ekip de var. Her bir çalışanımız, işletmemizin kalbinde yer alarak, her gün daha da iyisini yapma arzusuyla çalışıyor. Bu tutku ve azim, bizi her zaman ileriye taşıyan en güçlü motivasyon kaynağımız. İşte bizim perdenin arkasındaki özel hikayemiz. Teşekkürler…

Arıkan Home

Neden Biz?

Fiyat

Uygun ve kampanyalı fiyat politikası

Kalite

Üretimde yüksek kaliteli kumaş kullanımı

Güven

Hem ödeme hem teslimat yönünde güven

Destek

7/24 Whatsapp ve Telefondan Destek İmkanı

Etbis

2018-2024 © ARIKAN HOME Tüm hakları saklıdır. Website içerisindeki yazı ve görseller izinsiz kopyalanamaz ve paylaşılamaz.

Designed by Med’s Digital

Alışveriş sepeti

0
Kargonuzun ücretsiz olması için 500,00 daha ekleyin!
0%
image/svg+xml

Sepetiniz şu anda boş.

Alışverişe Devam Et